PAEM Aydınlatma

PAEM aydınlatma “21 yıllık aydınlık geçmiş” e sahip LED aydınlatma ürünleri üreticisi ve ihracatçısıdır.

İşinde deneyimli ve usta kadrosuyla müşterilerimizin istek ve arzusu doğrultusunda üretim gerçekleştiren firmamız bir çok yeni tasarım ve projeyi hayata geçirmiştir.

Müşterilerimizi iyi dinleyerek ve analiz ederek %100 memnuniyet sağlamayı amaç edinmiştir. Ürettiğimiz dış aydınlatma ürünleri ile “çözüm üretiyoruz”.

ÜRETİM VE KALİTE

Sipariş, üretim ve teslimat süreçlerini sorunsuz bir şekilde yönetiyor,  21 yıllık bilgi ve tecrübe ile LED aydınlatma sektörüne ışık tutuyoruz. 

TASARIM

Led aydınlatma ürünlerimizin tasarım sürecini kendi ekibimizle yönetiyor, ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü ortaya çıkarıyoruz.

ÜRETİM

Üretim sürecini son teknoloji makina ve techizatla yürütüyor, ürünlerin kusursuz bir şekilde son halini almasını sağlıyoruz.

TESLİMAT

Son kontrollerden sonra ürünlerin başarılı bir şekilde size ulaşmasını sağlıyor ve ürünlerimizin gururla çalışmasını izliyoruz.

BAĞLILIĞIMIZ

Müşterilerimizle uzun yıllar çalışmanın verdiği öz güvenle bağlılığımızı sürdürüyoruz.

Led aydınlatma ürünleri üretim sektöründe 1999 yılından beri var olmamızın temel nedeni: Müşterilerimize duyduğumuz bağlılıktır. Bize gelen her projeyi kendi projemiz kabul ediyor ve öyle çalışıyoruz. Tasarım, üretim ve uygulama süreçlerini tek tek ince eleyip sık dokuyarak yönetiyoruz.

FİYAT POLİTİKAMIZ

Ürün ve hizmetlerimize değer biçerken piyasa normallerini baz alıyor ekstrem uygulamalardan kaçınıyoruz.